انجمن

اگر فکر میکنید خوش تیپ هستید بخوانید

خیلی‌ها فکر می‌کنند خوش‌پوشی دردسر فراوان دارد؛ صد البته بعضی‌ها هم برای خوش پوشی به دردسر می‌افتند اما در واقع برای خوش‌پوشی لازم نیست خود را خیلی به درد سر بیندازید بلکه می‌توانید با رعایت نکات کوچک به فردی خوش‌تیپ تبدیل شوید.

 

این نکات به ظاهر ساده و گاه کم‌اهمیت می‌تواند کمک بزرگی برای رسیدن به ظاهری آراسته و زیبا باشد:

۱ـ همیشه کفش‌هایتان را تمیز نگه دارید، چشم‌ها اغلب کفش‌ها را خوب می‌بینند.

۲ـ لباس‌های گشاد را کنار بگذارید، لباس‌هایی که از اندام شما بزرگ‌تر هستند هیکل‌تان را بدشکل و ناموزون نمایش داده  و شما را چاق‌تر از آن چه هستید نشان می‌دهند. پس چاق‌ها بیشتر دقت کنند که لباس‌های گشاد به تن نکنند.

۳ـ سعی کنید رنگ کمربند را با رنگ کفش‌تان ست کنید. همچنین همرنگ بودن کیف و کفش یکی دیگر از نشانه‌های خوش‌پوشی است.

۴ـ دقت داشته باشید که همیشه لباس‌هایتان یا به طور کامل اسپرت باشد یا رسمی. استفاده همزمان از این لباس‌ها (مثل پوشیدن یک شلوار جین با کت رسمی) قطعا انتخاب مناسبی نخواهد بود. برای داشتن تیپی ایده‌آل و زیبا باید همیشه موهای مرتبی هم داشته باشید.

۵ـ جیب‌ها برای پر شدن از وسایل مختلف طراحی نشده‌اند. جیب شلوار یا بلوز باید کاملا صاف و مرتب باشد، پس آنها را آن قدر پر نکنید که ظاهر لباس شما را زشت جلوه دهد.

۶ـ به خاطر داشته باشید که هیچ‌وقت لباس‌های چروک یا پرز گرفته به تن نکنید؛ اگر لباس شما پرز زیادی داشت قبل از خارج شدن از منزل به کمک یک پرزگیر آن را تمیز کنید.

۷ـ همیشه محکم و استوار قدم بردارید، فراموش نکنید برای یک مرد خوش‌پوش، نوع راه رفتن و صحبت کردن هم اهمیت ویژه‌ای دارد بنابراین سعی کنید همیشه سر را صاف نگه دارید؛ کمرتان خم و شانه‌ها افتاده نباشد و قدم‌هایتان محکم برداشته شود.

۸ ـ از ادکلن‌هایی که ماندگاری لازم را دارند استفاده کنید تا همیشه خوشبو باشید.

۹ـ زیاد خرج کردن هیچ‌گاه نشانه زیبایی‌دوستیو خوش‌پوشی نیست، همیشه به اندازه خرج کنید، حتی برای لباس.

دانـــــلود

  • - بازدید: 370

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و تبلیغات

خرید vpn خرید kerio خرید vpn