انجمن

mobile_Haftegy.ir

برخی از عوارض خطرناک تلفن همراه (موبایل) عبارت است از:

گستره امواج الکترومغناطیس تلفن همراه با سیستم ارتباط بین سلولی انسان هم پوشانی دارد و باعث ایجاد اختلال در بدن میشود. نمونه ای از این اختلالات را در امواج ارسالی مغز که برای قلب فرستاده می شود و عامل انجام فعالیت های آن مانند تپش و پمپاژ خون در بدن میباشد، میتوان نام برد. تاثیرات این امواج بر روی گره ی قلب باعث می شود دامنه سیگنال دریافتی تضعیف و یا تشدید شده ، که این امر در بلند مدت باعث ایجاد نارسای های قلبی می شود.

امواج تلفن همراه تاثیر بدی در باروری مردان ایجاد میکند ، زیرا توانایی از بین بردن اسپرمهای مردان را داشته و این امر باعث کاهش قوای جنسی در آنها می شود. بخصوص در اشخاصی که تلفن همراه را به کمرشان می بندند.

امواج تلفن همراه سرطان زاست و علاوه بر آن احتمال ابتلا به بیماریهای آلزایمر و پارکینسون را افزایش می دهد.در ازای حتی 2 دقیقه صحبت با تلفن همراه ، ساختار مولکولی بزاق دهان تغییر می کند.میدان های اکترومغناطیسی به ویژه آنهایی که در گستره فرکانس بدن هستند ، باعث تغییر عملکرد جذب مواد معدنی در بدن می شوند و سرعت گسترش تومرها را افزایش می دهد.

یکی ازخطرناکترین تاثیرات امواج تلفن همراه بر زنان باردار است . بدلیل آنکه بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را دارا نمی باشد و بسیار حساس است .همچنین امواج تلفن همراه منجر به کاهش عکس العمل مولکولی در بدن جنین می شود .

کودکانی که در مجاورت امواج تلفن همراه قرار دارند بیش از کودکان دیگرخطر ابتلا به انواع تومورهای مغزی در آنها شایع میباشند.بدلیل آنکه سلول های مغز اطفال و کودکان شکل و ساختار محکمی به خود نگرفته است ، در واقع تکامل یافته و دارای دیواره محکمی نمیباشند. به همین دلیل میزان بیشتری از تشعشعات را از خود عبور می دهند که ایت امر باعث اختلالات عصبی در آنها می شود و مواردی مانند چشم درد و کم اشتهایی در آنها دیده می شود.

دانـــــلود

  • - بازدید: 440

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

یک پاسخ به “با عوارض خطرناک تلفن همراه آشنا شوید”

  1. نسرین گفت:

    یا قمر بنی هاشم

    پس بگو هرچی تومرو سرطان مبتلا شدم!!!!!!!!!!

    فردا باید برم ی چنتایی آزمایش بدم
    وای خودا جوووووووووووووووووونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و تبلیغات

خرید vpn خرید kerio خرید vpn