انجمن

دکوراسیون سبز

بدون دیدگاه

دکوراسیون سبز

عکس ها و توضیحات کامل در ادامه مطلب!

دکوراسیون سبز

1- در این خانه ساحلی دیوارها به رنگ سبز شاد نقاشی شده اند. پرده ها به سبک رومی و قالی از جنس کنف است.

دکوراسیون سبز

2- قفسه های این آشپزخانه سبز از سقف تا کف است. با استفاده از نردبان می توان از همه فضای موجود در این آشپزخانه استفاده مفید کرد. میز چرخدار تمام استیل و پیشخوان مرمری و اجاق گاز قرمز، به آن فضای مدرنی بخشیده اند.

دکوراسیون سبز

3- مالک این کلبه چوبی از مقداری از فضای انباری برای ساختن حمام دستشویی استفاده کرد. او قفسه ای در زیر آینه تعبیه کرد که به رنگ سبز تیره نقاشی شده است و با رنگ آینه همخوانی دارد.

دکوراسیون سبز

4- تک دیوار سبزرنگ در این اتاق نشیمن صحبت از حجم ها می کند. رنگ کردن یک دیوار به رنگ سبز باعث می شود که دیوارهای دیگر عقب تر به نظر برسند و به اتاق نمای جادار تری می دهد. به علاوه، اگر این دیوار به رنگ سفید نقاشی می شد، اثر هنری روی دیوار و کاناپه به چشم نمی آمدند.

دکوراسیون سبز

5- این وان حمام از فلزات باقی مانده در نوسازی ساختمان ساخته شد. دیوارهای حمام در مقابل رنگ سفید پرده و وان، به رنگ سبز روشن نقاشی شده اند.

دکوراسیون سبز

6- در این آشپزخانه ساحلی، کابینت ها به رنگ سبز بلوری رنگ شده اند. قسمت جلویی سینک این آشپزخانه سنگی است که یادآور شمایل های محلی مانند: آسیاب بادی، نهنگ، فانوس دریایی و موج های دریا است.

دکوراسیون سبز

7- پانل کاری کاذب در این حمام به رنگ های سبز روشن و تیره است. در اتاق هایی با سقف های کوتاه (نه فقط حمام) باید کارهای هنری را روی زمین قرار داد. اگر آنها را روی دیوار نصب کنید، به اتاق حس دیوار بلند می دهند.

دکوراسیون سبز

8- مالک این خانه روستایی، یک میز سبز مکزیکی متعلق به قرن بیستم را برای آشپزخانه اش انتخاب کرده است و می تواند کارهای آشپزخانه را روی این میز منحصر بفرد انجام دهد. برای آنکه این میز کاربرد بیشتری داشته باشد، یک تخته هم در سطح اصلی آن تعبیه کرده است تا جعبه های میوه را روی آن بگذارد.

دکوراسیون سبز

9- در کتابخانه سبز این خانه روستایی رنگارنگ، قفسه های توکار با تصاویر و تابلوها پوشانده شده اند. مالکین این خانه، لامپ آویزهای سبز جیوه ای را از آنتیک فروشی محلی خریده اند. یک صندلی به رنگ زرد غیرعادی هم به نمای رنگارنگ این اتاق زیبایی متفاوتی بخشیده است.

دکوراسیون سبز

10- دیوارهایی به رنگ سبز ملایم و کفپوش سفید به اتاق خواب اصلی این خانه، ظاهر آرامش بخشی داده اند. برگ ها و گل های خشک و پرس شده متعلق به قرن نوزدهم قاب شده و بالای تخت نصب شده اند.

دکوراسیون سبز

11- در این خانه روستایی، با خلق قالبی برای آشپزخانه، سبزی و خرمی بیرون به داخل آورده شده است و قاب پنجره و کابینت ها به رنگ سبز درآورده شده اند. کابینت این آشپزخانه اوپن است و کفپوش آن از جنس چوب بلوط است.

دکوراسیون سبز

12- در این خانه که اتاق غذاخوری ندارد، آشپزخانه دوکاربری است. برای کابینت ها رنگ مشکی انتخاب شده است و پیشخوان ها از جنس مرمر سفید هستند. بجای تعبیه کابینت های بالایی، از یک سری بشقاب های طرحدار تزئینی برای زیبایی بخشیدن به دیوار سفید بالای کابینت ها استفاده شده است. یک پنجره گرد هم به بالای سینک اضافه شده است.

دکوراسیون سبز

13- اتاق نشیمن مدرن به سبک انگلیسی

این اتاق نشیمن پر از لوازم آنتیک، مجسمه های تزئینی و طرح ها و تصاویر گیاهی بر روی دیوارهاست. برای کاستن از حال و هوای تمام کلاسیک اتاق، از بالش طرح زرافه و لوستر سبک گرمسیری و شمعدان دیواری کنگره دار استفاده شده است.

دکوراسیون سبز

14- ورودی به رنگ سبز سیبی و سفید، حالت شاد و جذاب و گرمی به ورودی منزل می دهد.

دکوراسیون سبز

15- این دیوارهای سبز کمرنگ پس زمینه بسیار عالی و کاملی برای میز شطرنج آنتیک این منزل هستند.

دکوراسیون سبز

16- استفاده از طرح های گرافیکی و رنگ های شاد و زنده در این اتاق خواب، توجه و نگاه انسان را از ابعاد کوچک اتاق منحرف می کنند. رنگ سبز و زرد و طرح های سبز و سفید به فضای کوچک اتاق جان می بخشند. یک طرف اتاق برای قفسه های کتاب در نظر گرفته شده است و در طرف دیگر اتاق دراورها قرار دارند.

دکوراسیون سبز

17- راه های عمودی سبز و کرم در این اتاق نشیمن با سقف کوتاه اتاق قبلی، در تضاد هستند. برای تأثیر بیشتر سعی کنید تابلوهای مشابه را در کنار هم آویزان کنید.

 

منبع: برترین ها

دانـــــلود

  • - بازدید: 1,575

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و تبلیغات

خرید vpn خرید kerio خرید vpn