ابد-و-یک-روز

در سال 95 بعضی از فیلم هایی سینمایی توانسته اند رقابتی بر سر فروش داشته باشند.فیلم های بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و ابد و یک روز به کارگردانی سعید روستایی نیز میلیاردی شدند، قبل از این دو فیلم، فیلم های من سالوادور نیستم با ۵ میلیارد فروش و پنجاه کیلو آلبالو از مرز ۱میلیارد عبور کرده بودند.در ادامه جزییات این خبر را برای شما عزیزان قرار می دهیم

رقابت بادیگارد و ابد و یک روز

به گزارش ویکی جوان، در میان آثار اکران شده در ایام نوروز دو فیلم سینمایی «بادیگارد» و «ابد و یک روز» در ژانر اجتماعی رقابت تنگاتنگی در اقبال مخاطب دارند. این دو فیلم در تهران و شهرستان با فاصله کمی با یکدیگر رقابت می کنند. با احتساب فروش شب گذشته دو فیلم در تهران فیلم سینمایی «بادیگارد» ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان فروخت و فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به فروش ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان دست یافت.

فروش بادیگارد و ابد و یک روز در تهران

امیر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران که عهده دار پخش دو فیلم است گفت: فروش فیلم «بادیگارد» در شب گذشته (۷ فروردین) در تهران ۹۵ میلیون تومان فروخت و فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در شب گذشته در تهران به فروش ۸۷ میلیون تومان در تهران فروش داشت.

فروش فیلم بادیگارد در تهران و شهرستان

فروش فیلم «بادیگارد» در تهران ۸۴۰ میلیون تومان و در شهرستان ۳۰۰ میلیون تومان بوده است و در کل به فروش ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان دست یافت.

فروش فیلم ابد و یک روز در تهران و شهرستان

فیلم سینمایی «ابد و یک روز» در تهران به فروش ۸۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲۲۰ میلیون تومان رسید که با احتساب تهران و شهرستان فیلم تاکنون ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.

بنابراین گزارش دو فیلم سینمایی «ابدو یک روز» و «بادیگارد» ۱۲ روز نمایش خود را در تهران تجربه کردند و تنها ۸ روز است که در شهرستان های کشور به نمایش درآمدند.

قطبی در خاتمه تاکید کرد: فیلم های سینمایی اجتماعی و جدی همراه با فیلم های کمدی امسال توانستند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند.