چگونه در یک ماه 10 کیلو چاق شویم؟

chagh ye mah Haftegy.ir  چگونه در یک ماه 10 کیلو چاق شویم؟

دانشمندان در جدید ترین مطالعات خود نشان دادند چاق شدن در زمانی کوتاه بسیار راحت تر از لاغر شدن است.
چاق ها و لاغرها دوست دارند تا در مدت زمانی بسیار کوتاه به وزن ایده آل خود برسند اما این هدف برای لاغرها بیشتر امکان پذیر است.

بررسی ها نشان می دهند؛ افراد لاغر در درجه اول باید ورزش کنند بر خلاف باور عمومی که ورزش کردن سبب لاغر شدن لاغرها می شود برعکس باعث افزایش اشتها نیز می شود.

افراد لاغر باید در روز 45 دقیقه پیاده روی سریع یا ورزش های سنگین انجام دهند در این صورت اسید معده این افراد بیشتر ترشح می شود و احساس گرسنگی زیادی می کنند.

 

توصیه می شود حین پیاده روی تنقلات پرچرب مانند تخمه آفتابگردان و فندق مصرف کنید.

 

افراد لاغر در این 1 ماه باید همراه خود شیرینی های شکری و بسیار شیرین مانند باقلوا و حلوا  داشته باشند و هر 1 ساعت یک بار با آب یخ میل کنند.

در این یک ماه حداکثر از خوردن نوشیدنی های داغ مانند چای بپرهیزید زیرا آب داغ معده را شستشو می دهد و باعث دفع مواد قندی از بدن می شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

چاپ این مطلب

ارسال نظر

937 ديدگاه براي مطلب چگونه در یک ماه 10 کیلو چاق شویم؟ - شما هم نظري ارسال کنيد

  1. parisa می‌گه:

    من قدم 162وزنم 45 همه میگن این وزن واسه این قد کمه و کمبود وزن داری ولی من واقعا لاغر نیستم استخون بندیم خیلی ریزه و به خاطر همونه که وزنم کمه من میخوام لاغر شم بازوهام رونای پام و شکمم واقعا میخوام لاغر شه و هیکلم مثل کره ای ها بشه ولی دکتر تغذیه میرم بهم رژیم لاغری نمیده میگه همین جوری کمبود وزن داری ولی لاغر نیستم ترو خدا بگید چجوری لاغر تر شم بدون این که مریض شم کره ای ها میگن برای این که وزنتونو بفهمید باید بیستو منهای دوتا عدد دوم قدتون کنید بیست منهای 62 میشه42 چجوری 42کیلو شم.. راهنماییم کنین

  2. سمیه می‌گه:

    بچه ها آزمایش تیرویید بدید.کسایی که تیروییدشون پرکاره چاق نمیشن.اگه تیروییدتون پرکار باشه دکتر بهتون دارو میده که تیروییدتونو کم کار کنه اون موقع چاق میشید


+ 8 = 12