انجمن

مصرف کردن دم گیلاس و کاکل ذرت فشارخون را پایین می آورد.

استاد داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت که مصرف دم گیلاس و کاکل ذرت موجب کاهش فشارخون و دفع سنگ کلیه می‌شود. دکتر فراز مجاب اظهار داشت: داروهای مُدر داروهایی هستند که موجب افزایش حجم ادرار افراد میشوند.

وی گفت: داروهای گیاهی مدر برای افرادی که به بیماری‌های قلبی – عروقی و فشارخون مبتلا هستند مفید است. به داروهای ادرار آور در طب جدید دیوروتیک گفته می‌شود البته مصرف داروهای ادرارآور موجب کاهش فشارخون بالا می‌شود.

استاد داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: در طب سنتی برای دفع سموم از بدن از داروهای ادرارآور استفاده می‌شود و از بهترین گیاهان ادرارآور می‌توان به کاکل ذرت، دم گیلاس، چای و گزنه اشاره کرد.

مجاب بیان داشت: افرادی که به آرتریت روماتوئید، ناراحتی‌های کلیه و مثانه مبتلا هستند و افرادی که دارای کلیه سنگ ساز هستند، داروهای ادرارآور برایشان مفید است و به تسکین بیماری آنها کمک می‌کند.

دانـــــلود

  • - بازدید: 1,219

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

یک پاسخ به “کاهش فشارخون با مصرف دم گیلاس و کاکل ذرت”

  1. سيد محمود جعفري گفت:

    باسلام،ما هم در راه خدمت به جامعه ،ونگاهی به جهان هستی هستیم لطف بفرمایید،مطالب وب سایت( از اب تا زندگی )را به سایت خود اضافه نمایید،md-jafari44.blogfa.com سید محمود جعفری منابع طبیعی فارس،کلبه دانش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی و تبلیغات

خرید vpn خرید kerio خرید vpn